Home4design . Sedací pytle, Brabantia koše

Dobrý dárek Dobrý dárek

Kategorie

Samozavlažující květináče Lechuza 7 zboží

 Samozavlažující květináče Lechuza
Samozavlažovací květináče značky Lechuza jsou tu pro všechny, kteří by rádi vybavili svou domácnost květinami, ale zároveň chtějí výrobky jedinečného a moderního designu.
Samozavlažovací květináče oceníte v případě, že zapomínáte zalévat či se vám stává, že květiny přelijete. S tím už se nebudete muset trápit.
Nabízíme vám samozavlažovací květináče mnoha tvarů a velikostí. Prohlédněte si podkategorie květináčů a vyberte si takový, který se bude perfektně vyjímat ve vaší domácnosti.

Samozavlažovací květináče se vyrábějí v Německu a mají oproti klasickým květináčům mnohé výhody. Tou největší a především nejoriginálnější je jejich spodní zavlažování, které probíhá stejně jako u rostlin v přírodě. S těmito samozavlažovacími květináči se vám nestane, že byste rostliny převlhčili či se dopustili jiné chyby při péči o květiny. Můžete je používat doma, ale hodí se i na venkovní využití.

Samozavlažovací květináče se vyrábějí v mnoha stylech. Můžete si vybrat malý květináč hodící se na stůl, ale i velký květináč, do kterého umístíte nějakou pěknou palmičku. Mnohá řešení najdete i ve středních velikostech květináčů. Tvary i velikosti výrobků jsou různé. Jejich společnou vlastností je jedinečný, moderní a elegantní design. Vaše oko tak nebude těšit jen květina, ale i nádoba, ve které je.

U samozavlažovacích květináčů oceníte i odolnost proti nárazu, odolnost vůči UV záření, mrazuvzdornost a vysokou jakost.

Home4design vám nabízí i další užitečné a designově zajímavé předměty. Jsou jimi např. sodovkovače, jídelní sady, dárky pro děti, chlebníky, odpadkové koše, koše na prádlo, designové doplňky atd.

Košík  

(prázdný)
Expresní balíková služba

Nejprodávanější

  • pytle do košů
  • chlebník velký
pytle do košů
náhradní pytle do košů Brabantia (3 - 50...
Brabantia - chlebník velký
chlebník střední AKCE NA CHLEBNÍK...
Sedací vak "Sit On It" . XL Classic BESTSELLER
Velký sedací vak se vyrábí v 18 barvách a...
ECOPRESS . lis na PET láhve
Lis na PET láhve. Ruční lis na PET láhve...
Brabantia - chlebník malý
malý chlebník

Všechny nejprodávanější

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

PaySec

iRobot