Home4design . Sedací pytle, Brabantia koše

Dobrý dárek Dobrý dárek

Kategorie

Brabantia- Nerezové koše 0 zboží

 Brabantia- Nerezové koše
Brabantia je výrobcem funkční předmětů určených převážně do kuchyně. Tyto předměty jsou nejen praktické, ale vypadají i velmi pěkně a celou vaší kuchyň i další interiéry pozvednou. Můžete si vybrat, zda se necháte oslovit moderními výrobky. Máte-li raději retro styl, najdete ho rovněž u nás.
Pořiďte si od značky Brabantia odpadkové koše, chlebníky, koše na prádlo, vybavení do koupelny a na WC, potravinové dózy, sušáky na prádlo či žehlicí prkna. Od každé skupiny máme na výběr z mnoha výrobků. Najděte si svůj styl s Brabantia.

Hledáte-li funkční produkty do vaší kuchyně, koupelny či na WC, najdete jich na trhu mnoho. Chcete-li mít jistotu jedinečné kvality a pěkného designu, vyberte si výše jmenované předměty od holandského výrobce Brabantia.

Brabantia se specializuje na různé funkční předměty mající několik základních společných vlastností. Mezi ně patří originalita a fakt, že jsou téměř nezničitelné. Hlavním materiálem, který se používá pro výrobu předmětů, je kvalitní a trvanlivá nerez.

Oceníte i designovou nadčasovost. Zkrátka výrobky od značky Brabantia vám vydrží dlouhou dobu a stále se budou hodit do vašeho interiéru, i když provedete rekonstrukci a zmodernizujete ho. Pěkně vypadají i retro předměty od tohoto výrobce.

Home4design vám nabízí celou řadu výrobků od Brabantia. Můžete si vybrat z mnoha konkrétních výrobků podkategorií odpadkové koše, chlebníky, koše na prádlo, předměty do koupelny a na WC, potravinové dózy, sušáky na prádlo a žehlicí prkna.

Košík  

(prázdný)
Expresní balíková služba

Nejprodávanější

  • pytle do košů
  • chlebník velký
pytle do košů
náhradní pytle do košů Brabantia (3 - 50...
Brabantia - chlebník velký
chlebník střední AKCE NA CHLEBNÍK...
Sedací vak "Sit On It" . XL Classic BESTSELLER
Velký sedací vak se vyrábí v 18 barvách a...
ECOPRESS . lis na PET láhve
Lis na PET láhve. Ruční lis na PET láhve...
Brabantia - chlebník malý
malý chlebník

Všechny nejprodávanější

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

PaySec

iRobot