Home4design . Sedací pytle, Brabantia koše

Dobrý dárek Dobrý dárek

Kategorie

Odpadkové koše Brabantia 0 zboží

 Odpadkové koše Brabantia
Brabantia představuje značku, která se soustředí na výrobu mnohých funkčních produktů hodících se do každé domácnosti. Kromě jiného se zaměřuje i na výrobu odpadkových košů.
Odpadkový koš si do své domácnosti můžete vybrat z široké nabídky. Čekají tu na vás kulaté/zploštěle, kulaté barevné, techno hranaté, Eco odpadkové koše, ale pořídit si u nás můžete i příslušenství v podobě náhradních pytlů do koše Brabantia. Který výrobek si najde místo u vás doma?

Odpadkový koš má doma každý. Žádná domácnost se bez něj neobejde. I u nákupu odpadkového koše byste se však měli zamýšlet nad jeho designem a funkčností. Všechny odpadkové koše slouží ke zbavování odpadků v domácnosti, ale kvalita konkrétních výrobků se značně liší. Nespokojte se s plastovým výrobkem neurčitého tvaru. Odpadkový koš může podtrhnout vaši moderní kuchyň.

Máte smysl pro pěkný design a rádi byste zvolili odpadkový koš, který vydrží dlouhou dobu? Volte výrobky oblíbené holandské značky Brabantia. Vyrábí své produkty z kvalitního a trvanlivého nerez materiálu a nepodceňuje ani vzhled odpadkového koše. Některé jeho kusy jsou vysoce moderní, ale své si najdou i příznivci retro stylu.

Vybírat si můžete z široké nabídky. Dáte přednost kulatému, zploštělému či hranatému odpadkovému koši? Výběr máte i z četných barev. Pokud šetříte přírodu a třídíte odpad, budou se vám zamlouvat Eco výrobky určené na tříděný odpad.

Značka Brabantia vám přináší i další výrobky. Jsou jimi např. žehlicí prkna, koše na prádlo, chlebníky, doplňky do koupelny a na WC atd.

Košík  

(prázdný)
Expresní balíková služba

Nejprodávanější

  • pytle do košů
  • chlebník velký
pytle do košů
náhradní pytle do košů Brabantia (3 - 50...
Brabantia - chlebník velký
chlebník střední AKCE NA CHLEBNÍK...
Sedací vak "Sit On It" . XL Classic BESTSELLER
Velký sedací vak se vyrábí v 18 barvách a...
ECOPRESS . lis na PET láhve
Lis na PET láhve. Ruční lis na PET láhve...
Brabantia - chlebník malý
malý chlebník

Všechny nejprodávanější

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

PaySec

iRobot