Home4design . Sedací pytle, Brabantia koše

Dobrý dárek Dobrý dárek

Kategorie

Koše na prádlo Brabantia 2 zboží

Koše na prádlo Brabantia
Stále více lidí volí funkční předměty do domácnosti od značky Brabantia. Přináší vám mnohé výrobky včetně košů na prádlo. Home4design vám nabízí koše na prádlo různých velikosti, ale i designů. Jejich společnou vlastností je nerezový materiál, který dobře vypadá a vydrží vám po dlouhá léta. Máme pro vás produkty různého objemu a zakoupit si lze i pytle do koše na prádlo. Od značky Brabantia si u nás můžete vybrat i další výrobky, např. odpadkové koše, chlebníky, žehlicí prkna, potravinové dózy atd.

Snad v každé domácnosti najdeme koš na prádlo. Můžete si koupit tento výrobek v různém materiálním provedení. Rozšířené jsou plastové výrobky. Pokud však máte moderní koupelnu, může plast kazit její estetický dojem. Mnohem elegantněji budou vypadat koše na prádlo z nerezavého materiálu.

Home4design vám je nabízí v různých designech. Všechny jsou od oblíbené holandské značky Brabantia, která vám garantuje pěkný vzhled a dlouhou živostnost.

Koše na prádlo jsou dostatečně velké pro celou rodinu. Nabízíme vám koše na prádlo s objemem 30 l, 40 l či 50 l. Zakoupit si u nás také můžete pytle do košů na prádlo. Nabízíme je po pěti kusech.

Podtrhněte i vy design své koupelny kvalitním a dobře vypadajícím košem na prádlo. Líbí se vám modernost a praktičnost tohoto výrobku? Značka Brabantia má pro vás i další praktické a pěkné produkty do vaší domácnosti. Jsou jimi odpadkové koše, chlebníky, vybavení do koupelen a na WC, potravinové dózy, sušáky na prádlo a žehlicí prkna.

Košík  

(prázdný)
Expresní balíková služba

Nejprodávanější

  • pytle do košů
  • chlebník velký
pytle do košů
náhradní pytle do košů Brabantia (3 - 50...
Brabantia - chlebník velký
chlebník střední AKCE NA CHLEBNÍK...
Sedací vak "Sit On It" . XL Classic BESTSELLER
Velký sedací vak se vyrábí v 18 barvách a...
ECOPRESS . lis na PET láhve
Lis na PET láhve. Ruční lis na PET láhve...
Brabantia - chlebník malý
malý chlebník

Všechny nejprodávanější

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

PaySec

iRobot