Home4design . Sedací pytle, Brabantia koše

Dobrý dárek Dobrý dárek

Kategorie

Chlebníky Brabantia 2 zboží

Chlebníky Brabantia
Chlebníky najdete na trhu různé. Pokud chcete mít chlebník z kvalitní nerez oceli, který uchová vaše pečivo díky dokonalé těsnosti dlouho čerstvé, volte chlebníky značky Brabantia.
V nabídce Home4design najde chlebníky různé velikosti, ale také různé barvy a rozmanitého tvaru. Stačí si jen vybrat. Je vhodný na uchování veškerého pečiva a díky pěknému designu ho nemusíte schovávat ve skříni. Hodí se do každé moderní kuchyně.

Chlebník slouží k uchovávání chleba a dalšího pečiva. Chrání ho před okoráním, ale i před hmyzem, který se především v letním období může objevovat v kuchyni.

Chlebníky se vyrábí z různého materiálu. Chcete-li si vybrat takový, který bude téměř nezničitelný a zároveň bude velmi pěkně vypadat, jsou tu pro vás chlebníky od známé a oblíbené holandské značky Brabantia.

Ve chlebnících značky Brabantia vydrží pečivo čerstvé po dlouhou dobu. Jsou totiž dokonale těsné. Jejich provedení FPP zamezí zanechávání otisků od prstů. Nebudete tak mít problém s jeho údržbou.

Chlebníky jsou ve velmi pěkném provedení a podtrhnou vzhled vaší moderní kuchyně. Nemusíte je tak nikde schovávat. Vyberte si z několika výrobků, které vám Home4design nabízí.

Značka Brabantia vám přináší i další kvalitní výrobky. Jsou jimi např. odpadkové koše, koše na prádlo, sušáky na prádlo, žehlicí prkna, potravinové dózy či vybavení do koupelen a na WC.

Košík  

(prázdný)
Expresní balíková služba

Nejprodávanější

  • pytle do košů
  • chlebník velký
pytle do košů
náhradní pytle do košů Brabantia (3 - 50...
Brabantia - chlebník velký
chlebník střední AKCE NA CHLEBNÍK...
Sedací vak "Sit On It" . XL Classic BESTSELLER
Velký sedací vak se vyrábí v 18 barvách a...
ECOPRESS . lis na PET láhve
Lis na PET láhve. Ruční lis na PET láhve...
Brabantia - chlebník malý
malý chlebník

Všechny nejprodávanější

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

PaySec

iRobot